top of page

PROSTĚ SE OZVI

Líbí se ti, co ses tu dozvěděl/a? 

Rád/a by ses také zapojil/a?

Jednoduše nás kontaktuj a vymyslíme, jak tě zapojíme v rámci aktivit Place for People. Pokud jsi týmový hráč/ka, rádi tě přijmeme mezi nás a navzájem si pomůžeme.

NEZÁVAZNĚ

Nelíbí se ti pravidelnost a že něco musíš?

Máš chuť tvořit kdy, co a s kým chceš?

Tak to jsme na tom stejně. Veškeré týmové aktivity řešíme dohodou a s rozmyslem. Jsme rádi akční a také lenošiví - prostě jak je momentálně potřeba. U nás je zodpovědný každý sám za sebe.

sustainability-3310049_1920.jpg

Především dogmata, bláboly a předsudky. Nařízená pravidla, vyhlášky a zákony pouze jako prostředek limitující a často pouze stigmatizující. Proto se sami doptáváme, jestli je podle nich třeba žít, nebo být v přirozeném souladu.

Nepřikláníme se k žádnému politickému ani ideologickému proudu. Pouze chceme naše životy žít jednoduše, maximálně užitečně a v souladu s okolím. Uznáváme pouze nutnou sebeobranu a logickou argumentaci fakty. 

Team Talk

Největším přínosem jsi pro nás ty a tvoje pozornost. Pokud ti projekt Place for People dává smysl, neváhej nás kontaktovat - nebo si s námi rovnou přijď podebatovat, co by se ti s líbilo společně tvořit. :)

Jsme otevření všem konstruktivním nápadům a otevřeným hlavičkám. Seber tedy špetku odvahy a pojď se o svět kolem nás zabývat s námi! ;)

bottom of page