PROSTĚ SE OZVI

Líbí se ti, co ses tu dozvěděl/a? 

Rád/a by ses také zapojil/a?

Jednoduše nás kontaktuj a vymyslíme, jak tě zapojíme v rámci aktivit Place for People. Pokud jsi týmový hráč/ka, rádi tě přijmeme mezi nás a navzájem si pomůžeme.

NEZÁVAZNĚ

Nelíbí se ti pravidelnost a že něco musíš?

Máš chuť tvořit kdy, co a s kým chceš?

Tak to jsme na tom stejně. Veškeré týmové aktivity řešíme dohodou a s rozmyslem. Jsme rádi akční a také lenošiví - prostě jak je momentálně potřeba. U nás je zodpovědný každý sám za sebe.

Především dogmata, bláboly a předsudky. Nařízená pravidla, vyhlášky a zákony pouze jako prostředek limitující a často pouze stigmatizující. Proto se sami doptáváme, jestli je podle nich třeba žít, nebo být v přirozeném souladu.

Nepřikláníme se k žádnému politickému ani ideologickému proudu. Pouze chceme naše životy žít jednoduše, maximálně užitečně a v souladu s okolím. Uznáváme pouze nutnou sebeobranu a logickou argumentaci fakty. 

Největším přínosem jsi pro nás ty a tvoje pozornost. Pokud ti projekt Place for People dává smysl, neváhej nás kontaktovat - nebo si s námi rovnou přijď podebatovat, co by se ti s líbilo společně tvořit. :)


Každý týden se pravidelně setkáváme v jedné útulné plzeňské kavárničce. Stačí přijít a třeba se dozvíš, co jsou to Dřewáci nebo kde všude se aktivně angažujeme a s kým spolupracujeme.

Jsme otevření všem konstruktivním nápadům a otevřeným hlavičkám. Seber tedy špetku odvahy a pojď se o svět kolem nás zabývat s námi! ;)

Naším konečným cílem je následná celosvětová replikace všech postupů a návodů. Vše chceme sdílet otevřeně a v případě potřeby pomoci jiným podobně smýšlejícím lidem žít komunitně.

Korunku po korunce dáváme na výstavbu komunitního zázemí, kde bychom rádi šířili osvětu mezi širší veřejnost.

 

Říkáme tomu pracovně One Dollar Center. :)

Myšlenka je prostá - když každý z nás věnuje 1$, bude dostatek prostředků na vybudování experimentální komunitní osady. Zde prakticky ověříme všechny technologie a týmové přístupy, takže to budeme moci předat dál.